ГлавнаяРегистрацияВход Форум-Алчевск Суббота, 04.05.2024, 01:17
  реставрация ванны - Форум Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум » Обьявления » реставрация ванны (способы)
реставрация ванны
obolotin229Дата: Понедельник, 11.01.2021, 21:18 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 6
Статус: Offline
Мне досталась квартира,там нужно делать ремонт, но не суть....В ней есть огромная ванна,но у нее очень печальный внешний вид,хотя сама она крепкая,чугунная, без дырок.Можно как-то её восстановить?
 
oksigh787Дата: Вторник, 12.01.2021, 21:20 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Статус: Offline
можно. Попробуйте обратиться в контору которая занимается реставрацией ванн. И будет вам счастье
 
antonsustov39Дата: Четверг, 14.01.2021, 11:40 | Сообщение # 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Статус: Offline
Можна і потрібно. Зараз є відмінна послуга-реставрація ванни. Я такою користувался. Зверталася в компанію https://restavratsiya-vann.pro/restavratsiya-vann-chernivtsi/ для ремонту акрилової ванни в домашніх умовах. Ви не повірите, але після процедури, ванна стала як нова. Сяюча і білосніжна. Реставрацію робили за допомогою матеріалу Keramokrill (Керамокрилл), він зараз найкращий для даної процедури, раджу теж обирати його. Майстри впоралися з роботою на 5 +, тому якщо хочете так само, ось їх 0673524455 номер телефону.
 
kozakov750Дата: Вторник, 19.01.2021, 15:58 | Сообщение # 4
Группа: Пользователи
Сообщений: 149
Статус: Offline
лучше купить новую.
 
yliiss2095Дата: Среда, 28.06.2023, 08:51 | Сообщение # 5
Группа: Пользователи
Сообщений: 19
Статус: Offline
Зрозуміло, що у квартирі могли і можуть бути різні нюанси, у нас теж вона вимагала ремонту та ціна яка набагато дешевше ніж купити нову ванну. До речі, може і вам стати в нагоді, то можу порадити вам компанію papa-vann, у якої реставрація ванн ціна https://papa-vann.com/cziny/ цілком адекватна і доступна. Дуже якісно зробили мені роботу, та й надали гарантію, загалом я лишився всім задоволений.
 
viktoriakropova85Дата: Среда, 28.06.2023, 11:16 | Сообщение # 6
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Статус: Offline
благодарю всех за ответы
 
Форум » Форум » Обьявления » реставрация ванны (способы)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Форум-Алчевск © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz