ГлавнаяРегистрацияВход Форум-Алчевск Суббота, 04.05.2024, 13:00
  спортивні новини - Форум Приветствую Вас Гость | RSS
[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Форум » Форум » Обьявления » спортивні новини
спортивні новини
1702_dimas_24Дата: Среда, 28.06.2023, 19:37 | Сообщение # 1
Группа: Пользователи
Сообщений: 10
Статус: Offline
Де можна дивитись спортивні новини? Хочу робити ставки на спорт?
 
vlad0211vДата: Среда, 28.06.2023, 19:39 | Сообщение # 2
Группа: Пользователи
Сообщений: 16
Статус: Offline
Советую https://www.ua-football.com/sport - источник горячих новостей о спорте! Они предлагают широкий спектр информации о различных видов спорта, включая футбол, баскетбол, теннис и многое другое. Я постоянно посещаю этот ресурс, чтобы быть в курсе последних результатов, интервью с игроками и аналитических обзоров. Кроме того, на сайте есть обширная статистика, расписания матчей и онлайн-трансляции, позволяющие мне следить за событиями в режиме реального времени. Я рекомендую всем спортивным фанатам посетить этот ресурс и получить свою дозу адреналина и новостей о спорте!
 
theohernandezwriterДата: Понедельник, 15.01.2024, 14:33 | Сообщение # 3
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
Привіт друже, запитання дуже гарне, та можу одразу сказати, що ставок на футбол не роблю, тому з цим питанням не допоможу. А от що стосується новин, то в цьому плані зможу надати гарний новинний сайт. Він окрім новин про футбол та спорт цілком, робить новини буденні, котрі стосуються кожного. Я до прикладу у них читаю новини про Керч https://delo.ua/tags/kerch/ , моє рідне місто, вже більше десяти років там не був, а новини читаю й досі. Що мене радує в цьому новинному сайті, так це те, що він робить новини на різноманітні тематики. Таким чином, ти там можеш дізнатися новини з різних сфер життя, та збільшити свій світогляд, що надає мені особисто більш обʼєктивне бачення речей.
 
henriettabooth940Дата: Вторник, 16.01.2024, 08:35 | Сообщение # 4
Группа: Пользователи
Сообщений: 5
Статус: Offline
оо я так давно теж шуакла, цю інформацію))
 
Форум » Форум » Обьявления » спортивні новини
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск:


Форум-Алчевск © 2024
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz